O firmě

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti dopravního značení. Opravy a montáž svodidel. Provádíme vodorovné dopravní značení. Zajistíme návrh, projednání, schválení a realizaci dopravně-inženýrských opatření. Nabízíme pronájem a instalaci dopravního značení a světelných signalizačních zařízení.

Firma byla založena v roce 1995 zapsáním do obchodního rejstříku na základě poptávky trhu stavebních firem po zajišťování DIO a dopravního značení při rekonstrukcích pozemních komunikací. První větší akcí bylo zajištění DIO, vodorovného a svislého značení při rekonstrukci silnice I/14 v úseku Jablonec nad Jizerou – Poniklá v roce 1998-99. Od r. 1998 se také výrazně rozšířila naše dodavatelská činnost pro největší stavební firmy našeho regionu, zabývající se pozemními komunikacemi. Mezi naše stálé zákazníky patří i správci komunikací a městské a obecní úřady celého našeho regionu.

Naší zásadou je poskytovat služby tak, aby zákazník byl s naší prací maximálně spokojen. Z tohoto důvodu zajišťujeme pro něj v rámci našich technických služeb i vyřízení veškeré administrativy, spojené s dopravním značením. Od roku 2004 je firma držitelem certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001:2000.